A REVIEW OF دوره نظام مهندسی عمران

A Review Of دوره نظام مهندسی عمران

A Review Of دوره نظام مهندسی عمران

Blog Article

سوالم اینه : بعد از گرفتن پروانه اشتغال معماری میتونم با هر دو پروانه اشتغالم کار کنم ؟

میخواستم بدونم برای شرکت در آزمون و گرفتن پروانه کار، گذشت ۳ سال از تاریخ فارغ التحصیلی حسابه یا باید حتما مدرکی برای من منتشر میشده، و ۳ سال بعد از اون باید اقدام کنم واسه پروانه کار؟

بعد از گذروندن دوره ها چیزی مثل کار آموزی که ساعت واسمون رد بشه هم داریم؟ اگه هست واسه اونا بهتره شهر بزرگ باشه یا کوچیک؟

امیدوارم با توکل به خدا و تلاش خودتان در اولین باری که در آزمون شرکت کردید، نمره لازم برای قبولی را کسب نموده و قبول شوید. پس از قبولی در هر یک از آزمون های نظارت، اجرا و محاسبات آقایان در صورت داشتن کارت پایان خدمت و خانم ها به سازمان نظام مهندسی شهرتان مراجعه کنید و مدارک لازم برای صدور پروانه تکمیل کرده و ارائه دهید.

۲) برای اخذ بعضی پروانه های مربوط به بعضی رشته ها، باید سابقه کار مرتبط با رشته داشته باشید.

سلام، پایه ۳ خیلی درامد نداره اما پایه ۲ و ۱ اوضاع خیلی بهتر میشه…

بهترین ورژن اتوکد کدام نسخه است؟ جدیدترین نسخه اتوکد چیست؟

سلام، خواهش می کنم! بنظر من مقاله و پایان نامه بسیار مهم تر از آزمون نظام مهندسی است… البته بنظر من باز می تونید به جفتش برسید!

سلام، شما می تونید شرکت کنید، مشکلی به وجود نمیاد، نگران نباشید… موفق باشید.

سلام من سال ۷۸ فارغ التحصیل شدم حدودا ۱۹ سال برای گرفتن پایه ارشد میتونم اقدام کنم یا باید سلسله مراتب را طی کنم ؟یعنی باید اول سه بعد دو و یک و…

یکی از دغدغه های هر فارغ التحصیل رشته های مهندسی به خصوص مهندسی عمران، قبولی در آزمون نظام مهندسی و اخذ پروانه کار می باشد و گاه با عدم اطلاع از راهکارهای مناسب، انگیزه برای تلاش جهت موفقیت، جای خود را به استرس و ترس از عدم موفقیت می دهد، لذا در این مطلب هر آنچه که دوره نظام مهندسی عمران لازم است از این آزمون و راه موفقیت در آن بدانید، از تجربیات مهندسینی که در آزمون های ادوار گذشته قبول شده اند گردآوری شده است.

برای مشاهده سامانه آزمون های ورود به حرفه مهندسان و ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید.

منابع آزمون نظام مهندسی مباحث دوره نظام مهندسی عمران مقررات ملی ساختمان است که برای هر آزمون تعدادی از مباحث مورد سوال است. برای دیدن بروزترین منابع هر آزمون اینجا کلیک کنید.

سلام، اگر منظورتون دفترچه های سوال با کدها مختلفه، بله، اینطوری بوده، تفاوت گزینه ای نبود. البته اگر ازین دوره تغییر نکنه…

Report this page